Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zostałeś poszkodowany?
Wypełnij formularz!Informacje zamieszczone w tej sekcji mają na celu przedstawienie podstawowych zasad dotyczących zachowań poszkodowanego po zdarzeniu rodzącym odpowiedzialność odszkodowawczą innego podmiotu. Naszą intencją było aby każdy z Państwa mógł skorzystać z naszego doświadczenia w celu zmaksymalizowania szansy na uzyskanie odszkodowania, które pozwoli odtworzyć zniszczone mienie lub złagodzić doznaną krzywdę.

Podstawowym obowiązkiem każdego z nas, niezależnie od przedstawionych tutaj informacji, jest ratowanie ludzkiego życia i zdrowia a także mienia poprzez: zabezpieczenie miejsca wypadku, udzielenie rannym pierwszej pomocy medycznej a w razie potrzeby również wezwanie pogotowia ratunkowego, straży pożarnej, policji lub innych służb ratowniczych.

Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że to właśnie zachowanie uczestników bezpośrednio po zdarzeniu ma ogromny wpływ na dalszy proces uzyskiwania należnego odszkodowania. Poniższe informacje w większości zostały podzielone ze względu na rodzaj zdarzenia, które było przyczyną powstania szkody:

Zajrzyj również na nasze Forum Odszkodowania Osobowe.

Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat
doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz
osób poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach.
Sprawdź jak działamy
Opisz nam swoją sprawę. Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak będzie to możliwe

Zostałeś poszkodowany?

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
24 366 93 39
506 187 080
biuro@versus-odszkodowania.pl
Odszkodowania, Dochodzenie odszkodowań, Doradztwo Prawne
Versus Michał Pietrykowski, 09-400 Płock, ul. Królewiecka 11
Warszawa, cała Polska

versus - odszkodowania i doradztwo

Versus - profesjonalna pomoc prawna w odzyskiwaniu odszkodowań. Odszkodowania z OC, szkody na osobie i mieniu. Najwyższe renty i zadośćuczynienia. Odszkodowania, odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań, błędy medyczne. Najlepsza kancelaria odszkodowawcza. Bez pośredników.

Copyright 2018 Versus z siedzibą w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dodatkowe informacje można uzyskać w Polityce prywatności.