Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zostałeś poszkodowany?
Wypełnij formularz!Wypadki z udziałem motocyklistów należą do najbardziej niebezpiecznych zdarzeń komunikacyjnych. Dzieje się tak, ponieważ motocyklista nie jest tak chroniony jak kierowca czy też pasażer samochodu. W większości przypadków doznaje poważnego uszczerbku na zdrowiu, jak i szkody w mieniu. Jeżeli chcesz aby Twoją sprawą zajął się prawnik motocyklista, to dobrze trafiłeś. Właściciel Kancelarii Versus to właśnie doświadczony prawnik i motocyklista.

„Likwidacja” szkody w mieniu motocyklisty często nasuwa ubezpieczycielom trudności. W sytuacji uszkodzenia mienia (np. za uszkodzony kask, kurtkę, kombinezon, rękawice, kufry), ubezpieczyciele praktycznie zawsze proponują wypłatę określonej kwoty odszkodowania, która stanowi jedynie niewielką część wartości mienia. Czasami, uszkodzony kask proponują naprawić, a przetarte rękawice nadal używać – płacąc niewielką część ich wartości. Akcesoryjny tłumik Akrapovic'a czy Arrow'a, za który dałeś 4.000 zł., wyceniają na 80,00 zł.! Wysokość bieżnika opon motocyklowych ustalają w ten sam sposób, jak opon samochodowych, etc.

Dzieje się tak, gdyż likwidatorzy ubezpieczycieli nie są motocyklistami, nie znają cen „ciuchów” i akcesoriów motocyklowych a stosowane przez nich systemy do wyceny szkód (np. Eurotax, Info-Ekspert) nie posiadają bazy danych wielu motocykli, nie wspominając już o mieniu motocyklowym.

Dodatkowo, ubezpieczyciele nie przedstawiają żadnych wyjaśnień czy zasad, jakimi kierowali się, obliczając sumę proponowanego odszkodowania.

Prowadzimy również sprawy o odszkodowanie za szkody na osobie, doznane na skutek wypadków z udziałem motocyklistów.

Dlatego też, lepiej gdy od samego początku Twoją sprawę poprowadzi doświadczony prawnik – motocyklista. U nas możesz liczyć na specjalną ofertę. LWG!

Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat
doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz
osób poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach.
Sprawdź jak działamy
Opisz nam swoją sprawę. Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak będzie to możliwe

Zostałeś poszkodowany?

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
24 366 93 39
506 187 080
biuro@versus-odszkodowania.pl
Odszkodowania, Dochodzenie odszkodowań, Doradztwo Prawne
Versus Michał Pietrykowski, 09-400 Płock, ul. Królewiecka 11
Warszawa, cała Polska

versus - odszkodowania i doradztwo

Versus - profesjonalna pomoc prawna w odzyskiwaniu odszkodowań. Odszkodowania z OC, szkody na osobie i mieniu. Najwyższe renty i zadośćuczynienia. Odszkodowania, odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań, błędy medyczne. Najlepsza kancelaria odszkodowawcza. Bez pośredników.

Copyright 2018 Versus z siedzibą w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dodatkowe informacje można uzyskać w Polityce prywatności.