Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zostałeś poszkodowany?
Wypełnij formularz!W przypadku kradzieży pojazdu najczęstszym błędem osób poszkodowanych jest niedotrzymanie terminu zgłoszenia kradzieży na policję, niedotrzymanie terminu poinformowania ubezpieczyciela o zdarzeniu, brak zwrotu wszystkich kompletów kluczy i sterowników – wymienionych we wniosku o zawarcie umowy. Obowiązki ubezpieczonego powinny być jasno sprecyzowane w ogólnych warunkach ubezpieczenia AC. Dlatego ważne jest aby znać ich treść! Oczywiście wiele OWU zawiera postanowienia niezgodne z ogólnieobowiązującymi przepisami prawa, tzw. niedozwolone klauzule (abuzywne). Ich szeroki katalog znajduje się na stronie UOKiK.

Odmawiając wypłaty odszkodowania za kradzież pojazdu, ubezpieczyciele coraz częściej powołują się na nieprawdziwość umowy przenoszącej własność pojazdu (przeważnie sprowadzanego z zagranicy). Więcej na ten temat na naszym blogu.

Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat
doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz
osób poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach.
Sprawdź jak działamy
Opisz nam swoją sprawę. Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak będzie to możliwe

Zostałeś poszkodowany?

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
24 366 93 39
506 187 080
biuro@versus-odszkodowania.pl
Odszkodowania, Dochodzenie odszkodowań, Doradztwo Prawne
Versus Michał Pietrykowski, 09-400 Płock, ul. Królewiecka 11
Warszawa, cała Polska

versus - odszkodowania i doradztwo

Versus - profesjonalna pomoc prawna w odzyskiwaniu odszkodowań. Odszkodowania z OC, szkody na osobie i mieniu. Najwyższe renty i zadośćuczynienia. Odszkodowania, odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań, błędy medyczne. Najlepsza kancelaria odszkodowawcza. Bez pośredników.

Copyright 2018 Versus z siedzibą w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dodatkowe informacje można uzyskać w Polityce prywatności.