Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zostałeś poszkodowany?
Wypełnij formularz!Posiadasz kredyt we frankach szwajcarskich i zastanawiasz się nad złożeniem pozwu przeciwko bankowi?

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę z bankiem i udzielimy odpowiedzi, czy umowa zawiera klauzule abuzywne (niedozwolone).

Głównym priorytetem naszej działalności jest unieważnienie umowy kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich. W rezultacie takiego wyroku, umowa kredytowa może zostac uznana za prawnie nieistniejącą. Każda ze stron ma prawo żądać zwrotu świadczeń, jakie uczuniła dla drugiej strony. Innymi słowami, bank ma obowiązek zwrócić konsumentowi wszelkie dokonane wpłaty (raty kredytu, odsetki, marżę, itp.) a konsument ma obowiązem zwrócić otrzymany kapitał w wartości nominalnej (przeliczony na dzień otrzymania kredytu np. denominowanego do franka szwajcarskiego a wypłaconego w złotówkach).
Ponadto, zgodnie z Wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie C-520/21 z dnia 15.06.2023 r., banki nie mają prawa "żądać od konsumenta rekompensaty wykraczającej poza zwrot wypłaconego kapitału oraz poza zapłatę ustawowych odsetek za zwłokę" a konsument ma takie prawo.

Właściwe przygotowanie pozwu, które gwarantuje nasza kancelaria, może znacząco wpłynąć na rezultat oraz czas trwania sprawy sądowej.

Współpracując z nami, możesz liczyć jak zwykle na:

- zindywidualizowane podejście do każdego klienta i bezpłatną analizę Twojej sytuacji;
- koleżeńską atmosferę współpracy;
- kompleksowe przygotowanie wszystkich niezbędnych wyliczeń i dokumentów niezbędnych do prowadzenia sprawy i osiągnięcia skutecznego wyniku;
- reprezentację w sądzie na każdym etapie procesu.

Jesteśmy pewni, że podjęcie decyzji w kwestii pozwania o wiele potężniejszego banku jest dla Ciebie trudne. Pamiętaj jednak, że jest po twojej stronie prawo UE a także Twój pełnomocnik Versus. Zrobimy wszystko aby Twoje życie uległo zmianie na skutek unieważnienia kredytu. Istnieje duża szansa na to, że wszystkie wpłacone przez Ciebie raty przekroczyły wartość otrzymanego przez Ciebie kredytu (bez odsetek, które były bezzasadnie pobierane z uwagi na nieważność umowy).

Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat
doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz
osób poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach.
Sprawdź jak działamy
Opisz nam swoją sprawę. Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak będzie to możliwe

Zostałeś poszkodowany?

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
24 366 93 39
506 187 080
biuro@versus-odszkodowania.pl
Odszkodowania, Dochodzenie odszkodowań, Doradztwo Prawne
Versus Michał Pietrykowski, 09-400 Płock, ul. Królewiecka 11
Warszawa, cała Polska

versus - odszkodowania i doradztwo

Versus - profesjonalna pomoc prawna w odzyskiwaniu odszkodowań. Odszkodowania z OC, szkody na osobie i mieniu. Najwyższe renty i zadośćuczynienia. Odszkodowania, odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań, błędy medyczne. Najlepsza kancelaria odszkodowawcza. Bez pośredników.

Copyright 2018 Versus z siedzibą w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dodatkowe informacje można uzyskać w Polityce prywatności.