Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zostałeś poszkodowany?
Wypełnij formularz!Szkody spowodowane przez zwierzęcia powstają w szczególności w następstwie nienależytego nadzoru nad nimi - pogryzienia przez psy, szkody powstałe przez wybiegające nagle na drogę zwierzęta hodowlane, etc.
Gdy mieliśmy już nieszczęście uczestniczyć w takim zdarzeniu, należy przede wszystkim:

  • ustalić właściciela zwierzęcia;
  • w razie konieczności wezwać policję na miejsce zdarzenia (gdy są ranni lub ofiary śmiertelne a także gdy właściciel zwierzęcia kwestionuje własną winę). W pozostałych przypadkach wystarczy spisać z właścicielem zwierzęcia oświadczenie, w którym opisane będą okoliczności wypadku z podaniem daty, miejsca, wskazaniem świadków, opisem zakresu uszkodzeń pojazdu lub innych rzeczy oraz ewentualnym wskazaniem polisy OC sprawcy szkody. Oświadczenie winno być podpisane przez obydwie strony, a w miarę możliwości także przez świadków wypadku;
  • zebrać jak największą ilość dowodów (oświadczenia świadków, wykonać zdjęcia zwierzęcia oraz miejsca zdarzenia np. telefonem komórkowym, etc.).
Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat
doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz
osób poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach.
Sprawdź jak działamy
Opisz nam swoją sprawę. Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak będzie to możliwe

Zostałeś poszkodowany?

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
24 366 93 39
506 187 080
biuro@versus-odszkodowania.pl
Odszkodowania, Dochodzenie odszkodowań, Doradztwo Prawne
Versus Michał Pietrykowski, 09-400 Płock, ul. Królewiecka 11
Warszawa, cała Polska

versus - odszkodowania i doradztwo

Versus - profesjonalna pomoc prawna w odzyskiwaniu odszkodowań. Odszkodowania z OC, szkody na osobie i mieniu. Najwyższe renty i zadośćuczynienia. Odszkodowania, odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań, błędy medyczne. Najlepsza kancelaria odszkodowawcza. Bez pośredników.

Copyright 2018 Versus z siedzibą w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dodatkowe informacje można uzyskać w Polityce prywatności.