Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zostałeś poszkodowany?
Wypełnij formularz!Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań (roszczeń) za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie, m. in.:

 • wypadków komunikacyjnych:
  w następstwie, których poszkodowanemu przysługuje roszczenie o odszkodowanie z OC sprawcy szkody;

 • wypadków w pracy:
  które powstały z winy lub zaniedbania pracodawcy;

 • wypadków losowych:
  w tym: poślizgnięć i potknięć w miejscach publicznych – np. wskutek śliskiej nawierzchni, rozlanego płynu w hipermarkecie... Uszkodzenie pojazdu w następstwie poruszania się po nienależycie utrzymanych drogach, etc.;

 • kredytów frankowych:
  które zostały zawarte z naruszeniem prawa;
 • zdarzeń objętych zakresem umowy ubezpieczenia dobrowolnego:
  AC, NNW, OC dobrowolne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia turystyczne, itp.;

 • błędów medycznych:
  szkody prenatalne, odszkodowania za błędy lekarskie, zakażenia gronkowcem, żółtaczką;

 • bezumownego zajęcia gruntu:
  pod słup lub linię energetyczną, stację transformatorową, rurociąg, latarnię, etc.

Ponadto reprezentujemy Klienta w zakresie:

 • uzyskiwania odszkodowań za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy;
 • zmiany wysokości lub czasu trwania renty odszkodowawczej, w tym na zwiększone potrzeby i z tytułu utraconych dochodów;
 • kapitalizacji rent odszkodowawczych
 • prowadzenia sprawy o odszkodowanie, rentę na drodze postępowania sądowego.
 

Jak działamy - brak opłat wstępnych

Podpisując umowę zlecenia, to MY zobowiązujemy się do działania w imieniu Klienta bez pobierania opłaty wstępnej. Nie ma żadnego znaczenia, czy sprawa jest skomplikowana, czy nie - to od naszej determinacji i wyników działania zależy wysokość naszego wynagrodzenia. Reprezentujemy Klienta w zakresie każdego z przysługujących roszczeń – nie zapominamy o tych o niskiej wartości. Nie obciążamy również Klienta kosztami postępowania odszkodowawczego. Nasze jedyne wynagrodzenie to prowizja, która w całości zależy od kwoty uzyskanego odszkodowania. Wysokość prowizji zależy od hipotetycznej wysokości odszkodowania oraz od stopnia skomplikowania sprawy, zawsze jest indywidualnie ustalana i wynosi od 5% do max. 24,60% brutto (w większości przypadków od 12,30 do 18,45% brutto). Ten sposób wynagradzania motywuje nas do zwiększonego wysiłku i pracy w celu osiągnięcia jak najwyższego i satysfakcjonującego poziomu odszkodowania.

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn uzyskanie odszkodowania okaże się niemożliwe, Klient nie ponosi żadnych kosztów.

Ponadto dla każdego jesteśmy gotowi przygotować specjalną ofertę. Prosimy jedynie o przedstawienie nam oferty firmy konkurencyjnej, a my już dopilnujemy aby nasza propozycja była atrakcyjniejsza.

Sąd

W przypadku odmowy wypłaty należnego odszkodowania lub jego zaniżenia przez dłużnika, za zgodą Klienta kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
Zapoznaj się również z naszą ofertą doradztwa prawnego.

Ostrzeżenie!

Decyzja co do wyboru pełnomocnika w sprawie o odszkodowanie wiąże się z określonymi prawami i obowiązkami. Prosimy więc pamiętać aby nie podejmować jej bezpośrednio po wypadku, w stanie wzburzenia, szoku, stresu i silnych emocji. Skierujmy się do specjalisty/ów gdy będziemy już spokojni i odzyskamy zdolność trzeźwej oceny sytuacji, w której się znaleźliśmy. Roszczenia za szkody na osobie z ubezpieczeń OC czy NNW muszą być zgłoszone jedynie przed upływem terminów przedawnienia, które wynoszą co do zasady 3 lata, a niekiedy nawet do 20 lat od dnia wypadku. Nie podejmujcie więc Państwo pochopnych decyzji o wyborze swego pełnomocnika a już na pewno z ostrożnością podejmujcie rozmowy z przedstawicielami firm odszkodowawczych w miejscach do tego nieprzeznaczonych, np. w szpitalachwięcej na naszym blogu.

Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat
doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz
osób poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach.
Sprawdź jak działamy
Opisz nam swoją sprawę. Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak będzie to możliwe

Zostałeś poszkodowany?

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
24 366 93 39
506 187 080
biuro@versus-odszkodowania.pl
Odszkodowania, Dochodzenie odszkodowań, Doradztwo Prawne
Versus Michał Pietrykowski, 09-400 Płock, ul. Królewiecka 11
Warszawa, cała Polska

versus - odszkodowania i doradztwo

Versus - profesjonalna pomoc prawna w odzyskiwaniu odszkodowań. Odszkodowania z OC, szkody na osobie i mieniu. Najwyższe renty i zadośćuczynienia. Odszkodowania, odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań, błędy medyczne. Najlepsza kancelaria odszkodowawcza. Bez pośredników.

Copyright 2018 Versus z siedzibą w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dodatkowe informacje można uzyskać w Polityce prywatności.