Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zostałeś poszkodowany?
Wypełnij formularz!Czy wiesz, że wynagrodzenie pośrednika, nakłaniającego osoby poszkodowane do skorzystania z usług kancelarii odszkodowawczych wynosi nawet 40% prowizji, którą musisz zapłacić kancelarii odszkodowawczej za prowadzenie swojej sprawy?

Przykład:

Bez pośrednika: odszkodowanie x prowizja 10% netto + 23% VAT = 12,30% brutto.

Z pośrednikiem: odszkodowanie x prowizja 10% netto + prowizja pośrednika 40% + 23% VAT = 17,22% brutto.

Bez pośrednika: odszkodowanie x prowizja 20% netto + 23% VAT = 24,60% brutto.

Z pośrednikiem: odszkodowanie x prowizja 20% netto + prowizja pośrednika 20% + 23% VAT = 29,52% brutto.

Pośrednikowi zależy więc abyś zawarł umowę na jak najmniej korzystnych dla Ciebie warunkach. Wtedy on otrzyma wyższe wynagrodzenie.

Nie dość więc, że działania pośredników odszkodowawczych są moralnie wątpliwie (chodzenie po szpitalach, cmentarzach), to jeszcze mają znaczny wpływ na cenę usługi. Jeżeli chcesz zaoszczędzić na prowizji, to osobiście skontaktuj się z nami. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest jedynie od rodzaju sprawy oraz od hipotetycznej wysokości odszkodowania (maksymalnie 20%). My wiemy, że w 99% zależy Tobie na efekcie pracy prawnika oraz na właściwym obiegu informacji pomiędzy Tobą a prawnikiem.

Wiele firm odszkodowawczych zdobywa dane osobowe poszkodowanych w sposób nielegalny. Po „zdobyciu” klienta, kontakt z taką firmą z reguły urywa się. Kancelaria Versus nie stosuje takich praktyk. Nasi klienci są świadomi wyboru, ponieważ nie działamy poprzez tzw. „naganiaczy”. Większość naszych klientów to osoby z polecenia lub takie, które same nas znalazły.

Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat
doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz
osób poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach.
Sprawdź jak działamy
Opisz nam swoją sprawę. Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak będzie to możliwe

Zostałeś poszkodowany?

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
24 366 93 39
506 187 080
biuro@versus-odszkodowania.pl
Odszkodowania, Dochodzenie odszkodowań, Doradztwo Prawne
Versus Michał Pietrykowski, 09-400 Płock, ul. Królewiecka 11
Warszawa, cała Polska

versus - odszkodowania i doradztwo

Versus - profesjonalna pomoc prawna w odzyskiwaniu odszkodowań. Odszkodowania z OC, szkody na osobie i mieniu. Najwyższe renty i zadośćuczynienia. Odszkodowania, odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań, błędy medyczne. Najlepsza kancelaria odszkodowawcza. Bez pośredników.

Copyright 2018 Versus z siedzibą w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dodatkowe informacje można uzyskać w Polityce prywatności.